Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »pielęgnacja, uroda » Operacje plastyczne
Treść ogłoszenia
Opis:

Nowoczesna medycyna umożliwia nie tylko poprawę stanu zdrowia, ale i wyglądu zewnętrznego. Jeżeli jesteście zainteresowani zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej, zapraszamy do sprawdzenia oferty kliniki Linea Corporis.

W skład naszego zespołu wchodzą lekarze i pielęgniarki z wysokimi kwalifikacji i dużym doświadczeniem. Mamy świadomość tego, że branża medyczna szybko się rozwija, dlatego każdy z pracowników regularnie poszerza swoją wiedzę. Każdy z pacjentów jest szczegółowo informowany o dostępnych zabiegach, a także jest poddawany odpowiednim badaniom, co pozwala na wyeliminowanie potencjalnych przeciwwskazań do skorzystania z nich. Pacjent poddający się zabiegowi ma zapewnioną opiekę anestezjologa oraz otrzymuje znieczulenie. Znajdujące się w klinice wyposażenie jest zgodne z wymogami krajowymi oraz unijnymi.

Serdecznie zachęcamy do spotkania w naszej placówce, w celu uzyskania rzetelnych informacji o zabiegach, które umożliwią poprawę wyglądu, a tym samym zyskanie lepszego samopoczucia.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Operacje plastyczne
Kontakt
E-mail:
Telefon:
226357363
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: