Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »pielęgnacja, uroda » Lekarz medycyny estety...
Treść ogłoszenia
Opis:

Medycyna estetyczna pozwala na wyeliminowanie przyczyn kompleksów, a w rezultacie poprawę samopoczucia. Na ostateczny efekty zabiegów wpływają między innymi kompetencje wykonującego je specjalisty. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza, to zapraszam do wizyty w mojej klinice.

Nazywam się Przemysław Styczeń i pracuję jako lekarz medycyny estetycznej. Ukończyłem z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Nadal poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach w Polsce oraz za granicą. Swoim pacjentom oferuję szeroki wybór zabiegów, wśród których wymienić można korektę grzbietu nosa, wypełnianie zmarszczek i bruzd, likwidację rozstępów oraz powiększanie i modelowanie ust. Każdemu pacjentowi pomagam w wyborze najlepszego dla niego zabiegu.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt osobisty, telefoniczny bądź elektroniczny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Lekarz medycyny estetycznej
Kontakt
E-mail:
Telefon:
608555664
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: