Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »elektronika, RTV, AGD » Sklep detektywistyczny...
Treść ogłoszenia
Opis:

Jesteś zainteresowany urządzeniami wykorzystywanymi w detektywistyce? Chciałbyś je zdobyć, w celu zwiększenia bezpieczeństwa swojego, swojej rodziny albo firmy? Takie urządzenia znajdziesz w ofercie sklepu Seko.

Sprzedajemy urządzenia mikroelektroniczne, takie jak kamery bezprzewodowe, dyktafony szpiegowskie, fotopułapki i profesjonalne podsłuchy. Nasza oferta obejmuje urządzenia, które umożliwią wykrycie podsłuchów i kamer znajdujących się w twoim mieszkaniu albo biurze. Proponujemy również urządzenia wykorzystywane w monitoringu pojazdów, między innymi GPS albo rejestratory jazdy. Nasze produkty to urządzenia najwyższej jakości, co potwierdziły testy przeprowadzone w warunkach operacyjnych. W branży mikroelektroniki działamy od 1999 roku, dlatego wiemy, jak sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Umożliwiamy składanie zamówienie przez Internet albo telefonicznie. Zapewniamy szybką realizację i konkurencyjne warunki cenowe. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, a także do przedsiębiorstw.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Sklep detektywistyczny, podsłuchy
Kontakt
E-mail:
Telefon:
227237163
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: