Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »pielęgnacja, uroda » Trener Personalny, Pla...
Treść ogłoszenia
Opis:

NARESZCZIE! Jeśli to czytasz to zapewne zdecydowałeś się na ZMIANĘ w swoim życiu, a ja jestem tutaj od tego, żeby w profesjonalny i zindywidualizowany sposób Ci pomóc!
Razem osiągniemy postawiony przez Ciebie CEL!

Skoro trafiłeś/aś tutaj na to ogłoszenie to zapewne musi być coś co Cię do tego skłoniło! Chcesz coś zmienić, wprowadzić coś nowego, zacząć od czegoś ale nie wiesz od czego? W takim razie znalazłeś kogoś kto włoży wszelkich starań by Ci pomóc!

Dlaczego warto mi zaufać?

-przede wszystkim podchodzę do każdej osoby indywidualnie i wkładam pełne zaangażowanie w pracę poświęconą Tobie;
-jestem osoba otwartą i kreatywną, nasza współpraca na pewno nie będzie nudna i monotonna;
-dopasuję dietę, trening czy suplementację do Twoich potrzeb, możliwości i zapotrzebowania;
-możesz śmiało liczyć na moją rzetelność i sumienność;

Czy wiesz, że ponad 60% osób, które uczęszczają do fitness klubów, wykonuje ćwiczenia niepoprawnie, co może być wynikiem kontuzji i powikłań zdrowotnych? Nie musisz być wśród nich. Pokażę Ci, jak trenować z głową aby zdrowo i bezpiecznie osiągnąć postawione cele!


Jestem trenerem personalnym który pracuje z pasji, który udowodni Ci, że możesz dokonać bardzo wiele! Ja również zaczynałem od zera, nie mając wiedzy i doświadczenia. Sportem i aktywnością fizyczną, prozdrowotną zajmuję się od około 3,4 lat. Sport obecny jest już od najmłodszych lat mojego życia. Mógłbym naskładać pełno obietnic, ale nie miało by to najmniejszego sensu. Najpierw skontaktuj się ze mną, później będziemy sobie stawiać cele i wyzwania. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, poprawić sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy lub zbudować masę mięśniową i jesteś zmotywowany do podjęcia pracy czekam na kontakt, o resztę zadbam ja. SUKCES GWARANTOWANY!

Nie działam na szablonach. Nie lekceważę klientów i nie traktuję ich jak tylko i wyłącznie formę zarobku. Nie lekceważę powierzonych mi zadań i podjętych współprac. Jak już wspominałem, podchodzę do tego w sposób rzetelny i odpowiedzialny. Chcę by nasza współpraca i twoje efekty opierały się na moim profesjonalizmie i pełnym zaangażowaniu. Dla mnie najważniejszy jest klient, pomoc jemu i osiągnięcie wspólnych celów.

Kilka faktów o mnie?

Jestem studentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym. Kształcę się w kierunku pracy z ludźmi i pomocy im w aspektach zdrowia, aktywności fizycznej, żywienia. Jestem również certyfikowanym trenerem personalnym. Uczestniczę w wielu wykładach, prelekcjach i warsztatach o tematyce treningu, żywienia, suplementacji i zdrowia szeroko pojętego. Pasjonuję się tym jak i również traktuję jako pracę. Aktywność fizyczna to moja codzienność. Chcę pomagać w tym kierunku ludziom, bo daje mi to ogromną satysfakcję.

Dlatego jeśli jest coś w czym mogę Ci pomóc, chcesz podjąć się współpracy czekam na Twój kontakt.

Fabian Ciapa
e mail : fabian.ciapa@o2.pl
facebook : www.facebook.com/fabiantrenuje

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Trener Personalny, Plany Żywieniowe oraz Treningowe
Kontakt
E-mail:
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: