Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »doradztwo, prawo » Radca prawny, obsługa...
Treść ogłoszenia
Opis:

Zakładasz własne przedsiębiorstwo i chciałbyś skonsultować się z doświadczonym prawnikiem? Masz problem związany z wyegzekwowaniem należności albo potrzebujesz porady prawnej we Wrocławiu z zakresu prawa majątkowego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii Securum.

Jesteśmy kancelarią, w której pracują prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu nasi klienci mają zagwarantowaną kompleksową pomoc. Od początku kierujemy się dobrem klienta, który może liczyć na pełną poufność przekazanych nam informacji, a także indywidualne podejście do każdego zlecenia. Możemy zaoferować pomoc w ochronie danych osobowych oraz prowadzenie spraw z zakresu prawa autorskiego i prawa spółek. Przedsiębiorcom proponujemy stałą obsługę prawną firmy oraz wsparcie podczas negocjacji umów. Dzięki nowoczesnym metodom komunikacji możemy skierować naszą ofertę do klientów z całej Polski, a nawet zza granicy.

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej kancelarii, na której zaprezentowaliśmy dokładany wykaz naszych usług oraz dokładne warunki współpracy.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Radca prawny, obsługa prawna firm
Kontakt
E-mail:
Telefon:
662920980
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: