Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »zdrowie, uroda » ODPROMIENNIK ŻYŁ WOD...
Treść ogłoszenia
Opis:

Prezentujemy Państwu profesjonalny polski wyrób jakim jest odpromiennik, neutralizator dla domu PolGen-Aktywny Od producenta.

Jest to produkt, który neutralizuje szkodliwe promieniowanie z ziemi, cieki żył wodnych oraz częściowo szum elektryczny.
Jego zastosowanie zalecane jest głównie w przypadkach gdy czujemy się źle, mamy złe samopoczucie, jesteśmy zmęczeni, rozdrażnieni, brak nam dobrego samopoczucia lub często chorujemy.


Czy warto oszczędzać na zdrowiu? Oczywiście odpowiedź brzmi NIE.

Odpromiennikowi pomaga pole magnetyczne ziemi.
Jest on tak zbudowany by ustawić go na północ.
Igła na kompasie powinna wskazywać "N" czyli północ. Da to najbardziej efektywne działanie odpromiennika.


Pomyśl - jeśli igłę z kompasu ziemia sama skieruje ku północy, jaka musi tkwić w ziemi moc której nie widzimy.
Tak samo jest z ciekami wodnymi - niewidoczne, a negatywnie wpływają na nasze zdrowie.


Zasięg odpromiennika możemy porównać do okręgu (przedstawionego na rysunku poniżej) o zasięgu całkowitym 30 metrów w poziomie, 12 metrów w głąb oraz 8 metrów nad. Prawidłowe jego ustawienie dodatkowo zwiększa tę moc we wszystkie strony nawet do kilku metrów.
Nie ma jednak znaczenia czy ustawimy go pod oknem, w kuchni czy na środku pokoju.Neutralizator w sposób aktywny działa na szkodliwe promieniowanie z ziemi neutralizując je.
Można go porównać do parasola który osłoni nas przed palącym słońcem na pustyni.


Opinie na zastosowanie różnego typu neutralizatorów są podzielone, jednak osoby, które stosują neutralizatory zdecydowanie odczuwają poprawę. Działanie odpromiennika każdy może odczuwać na swój sposób, mniejszym zmęczeniem, lepszą koncentracją, wyostrzeniem się zmysłów, lepszym samopoczuciem, ustąpieniem bólu, poprawą nastroju.


Zależne też jest to na jakim terenie postawiony jest nasz dom, a właściwie co kryje się pod ziemią. Neutralizator jest tak skonstruowany by jego siła neutralizacji szkodliwych fal była dobrana do średniej wartości.
Konstrukcja jest bardzo estetyczna i trwała. Jego działanie jest dożywotnie. Dodatkowo jego elementy zostały utwardzone wewnątrz obudowy by przy np. upadku lub przeprowadzce nie zostały naruszone, a tym samym nie zmieniły swojego położenia i właściwości.

Jest to krajowy wyrób, każdy sprawdzany przed wysyłką.
Dołączony też jest dokument z numerem seryjnym, imieniem i nazwiskiem osoby kontrolującej przebieg montażu oraz instrukcją umiejscowienia neutralizatora w Twoim pomieszczeniu.

Możliwa wysyłka za pobraniem + 15zł

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 503 681 729

Lub meilowo biuro@polgen-aktywny.pl

Znajdziesz nas także na Allegro pod " Polgen aktywny "

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
ODPROMIENNIK ŻYŁ WODNYCH, NEUTRALIZATOR 30m zasięg ODPROMIENNIK ŻYŁ WODNYCH, NEUTRALIZATOR 30m zasięg
Kontakt
E-mail:
Telefon:
503681729
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: