Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »praca za granicą » Magazynier Orderpicker...
Treść ogłoszenia
Opis:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Magazynier Orderpicker
Numer ref.: XPO/10/2017/NL
Miejsce pracy: Holandia

Poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w branży logistycznej i komunikatywną znajomością języka angielskiego lub holenderskiego. Zbieranie zamówień na magazynach, praca w systemie Voicepick.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Zbieranie zamówień na magazynach odzieżowych
• Wykonywanie prostych prac magazynowych

Od kandydatów oczekujemy:
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego
• Dyspozycyjności do podjęcia pracy od 13.11.2017
• Zaświadczenie o niekaralności

Nasz Klient oferuje:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie €10,46/h
• Zakwaterowanie w cenie od €87,50 tygodniowo
• Bezpłatny dojazd do pracy samochodem służbowym

Oferta dotyczy pracy za granicą.
Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji ze wskazaniem numeru referencyjnego XPO/10/2017/NL na adres kontaktowy: Katarzyna.Kobos-Lukomska@adecco.pl
Tel: +48 723 193 123

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Magazynier Orderpicker Holandia
Kontakt
E-mail:
Telefon:
723 193 123
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: