Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »praca za granicą » Cieśla konstrukcyjny ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta z Norwegii poszukujemy osób na stanowisko:
Cieśla konstrukcyjny - Norwegia
Nr. ref. CK/NOR/10/2017


Miejsce pracy: różne lokalizacje na terenie Norwegii

Zadania:
• prace przy budowie domów drewnianych – szkieletowych,
• montaż konstrukcji zewnętrznych, ścian, drzwi, okien, schodów,
• praca zgodnie z rysunkiem technicznym.

Oczekiwania:
• minimum 2- letnie doświadczenie przy budowie domów drewnianych,
• umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
• znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
• doświadczenie zdobyte w pracy w Skandynawii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami pracy na terenie Norwegii (minimum 185,50 NOK brutto/h – możliwe wyższe w zależności od doświadczenia ),
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodnie z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy,
• gwarancja takich samych warunków zatrudnienia i płacy jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy w branży budowlanej,
• darmowy przelot do Norwegii (przy większości projektów),
• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy,
• ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci,
• możliwość skorzystania z feriepenger – 12%.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z podaniem numeru referencyjnego CK/NOR/10/2017 na adres: Katarzyna.Kobos-Lukomska@adecco.pl .
Można też kontaktować się pod numerem telefonu: +48 723 193 123

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Cieśla konstrukcyjny - NORWEGIA
Kontakt
E-mail:
Telefon:
723 193 123
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: