Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »budowlane » Profesjonalne projekty...
Treść ogłoszenia
Opis:

DOMYWSTYLU to agencja projektowa z Białegostoku z ponad długoletnim doświadczeniem w projektowaniu i sprzedaży gotowych projektów domów.

Przekazujemy Państwu: swoje rzetelne doradztwo w dziedzinie prawa budowlanego, oszczędność czasu, gwarancję jakości usług, bezpłatną analizę warunków zabudowy.

Umożliwiamy bezpośredni kontakt z autorem projektu, indywidualny projekt z możliwością zmiany, bezpłatne konsultacje z konstruktorami współpracującymi z naszym biurem, producentami materiałów budowlanych oraz instalacji grzewczych, sanitarnych.

Nasze przemyślane plany pomagają wykreować projekty przyjemnych domów dla każdej rodziny, charakteryzując się dbałością o funkcjonalny układ pomieszczeń.
Z Domy w stylu znajdziesz genialną alternatywę profesjonalnych rozwiązań w korzystnej cenie.
Do największych plusów współpracy z naszą firmą jest to, że każdy projekt tworzony jest w bliskiej współpracy pomiędzy inwestorem, a architektem oraz przedstawicielami poszczególnych branż.
Bardzo zachęcamy do wpadnięcia na naszą stronę www domywstylu.pl.
*cena podana jest jedynie stawką poglądową.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Profesjonalne projekty domów szkieletowych. Sprawdź na domywstylu.pl Profesjonalne projekty domów szkieletowych. Sprawdź na domywstylu.pl
Kontakt
E-mail:
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: