Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Kucharza / Kucharke za...
Treść ogłoszenia
Opis:

Dom seniora zatrudni kucharza / kucharkę
Miejsce pracy w okolicach Myślenic – Drogini.
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie potraw i dań dostosowanych do osób starszych.

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomość branży gastronomicznej,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- bardzo dobrej organizacji pracy, dyspozycyjności.
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przyjazną atmosferę pracy,
- elastyczny czas pracy
Aplikacje CV (mile widziane zdjęcia) prosimy kierować na adres e-mail: biuro@...
tel. 501 560 696
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”

Kontakt
Telefon:
501560696
Nr gadu-gadu:
0