Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Portier/Dozorca - obrz...
Treść ogłoszenia
Opis:

Agencja Ochrony Specjał wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:

PORTIERA - DOZORCĘ

Miejsce pracy: obrzeża Krakowa, Kokotów

Opis stanowiska:
- dozór i ochrona terenu obiektu,
- przeprowadzanie obchodów po terenie obiektu,
- obsługa portierni,
- praca w systemie zmianowym.

Wymagania:
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- oświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:
-pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
-zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
-pracę w miłej atmosferze ( akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych),
- terminowo wypłacane wynagrodzenie + dodatek za godziny nocne,
-możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,
-możliwość uzyskania ryczałtu na dojazd do pracy,
-przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.