Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » OPERATOR MASZYN - COOP...
Treść ogłoszenia
Opis:

OPERATOR MASZYN - Cooper Standard Myślenice

Nr ref.: OP/MYS/16
Miejsce pracy: Cooper Standard - Myślenice

Opis stanowiska:

-Zapewnienie produkcji zgodnie z obowiązującymi standardami ilościowymi i jakościowymi;
-Obsługa maszyn produkcyjnych;

Wymagania:

-Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
-Zdolności manualne;
-Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

-Umowę o pracę na pełny etat w ciągle rozwijającej się firmie;
-Stawka godzinowa + atrakcyjne premie od pierwszego dnia pracy;
-Otwarte i przyjazne środowisko pracy;
-Możliwość korzystania z benefitów m.in. karty Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU, pakiet medyczny.

Aplikacje można przesyłać na adres mailowy: myslenice.sms@gigroup.com lub dostarczyć osobiście do siedziby Firmy - ul.Burmistrza Andrzeja Marka 6, 32-400 Myślenice

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
OPERATOR MASZYN - COOPER STANDARD MYŚLENICE
Kontakt
Telefon:
781300390
Nr gadu-gadu:
0