Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »działki » Na sprzedaż piękna d...
Treść ogłoszenia
Opis:

Działka o powierzchni 7 a., umiejscowiona w 2 linii zabudowy, z dojazdem drogą prywatną (udział w drodze1/4). Działka płaska, idealna pod budowę domu. Wokół pojedyncze domy jednorodzinne. Okolica cicha, spokojna, bardzo urokliwa i elegancka.

W pobliżu kościół, przedszkole Montessori, szkoła, ośrodek zdrowia, sklepy. Bardzo dobry dojazd do autostrady A4. Do Krakowa 30 min. samochodem, do Bochni 16 min.

Istnieje możliwość kupienia działki w pierwszej linii zabudowy (7,6 a., cena 80 000 zł. oraz w trzeciej linii zabudowy 7 a., cena 70 000 zł.)
Ceny do negocjacji.

Media: prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz w zasięgu.

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.

* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w Kłaju Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w Kłaju Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w Kłaju Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w Kłaju Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w Kłaju
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
505 861 875
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: