Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »działki » Działka budowlana na ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną na przepięknym, ekskluzywnym, rodzinnym osiedlu w Niepołomicach zaledwie dwa kilometry od centrum miasta (Suszówka).

Umiejscowiona na płaskim terenie. Ma kształt trapezu i powierzchnię 6,4 a. Bezpośrednio przylega do asfaltowej drogi gminnej. Ogrodzona eleganckimi panelami drewnianymi na murku z kamienia. Tył ogrodzony siatką.

Dostęp do wszystkich mediów: prąd (siła), gaz, wodociąg oraz kanalizacja.

Działka pięknie zagospodarowana, zadbana, wzdłuż ogrodzenia zasadzone są niskie drzewa oraz krzewy.

Okolica działki idealna dla rodzin ceniących sobie ciszę, spokój oraz bliskość z naturą bez rezygnacji z komfortu codziennego życia. W sąsiedztwie znajduje się sklep spożywczy, szkoła podstawowa, dwa przedszkola, klub fitness, pizzeria oraz przystanek busów w stronę Krakowa. Od Puszczy Niepołomickiej dzieli ją zaledwie piętnastominutowy spacer.

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.

* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Działka budowlana na przepięknym osiedlu w Niepołomicach. Działka budowlana na przepięknym osiedlu w Niepołomicach. Działka budowlana na przepięknym osiedlu w Niepołomicach. Działka budowlana na przepięknym osiedlu w Niepołomicach. Działka budowlana na przepięknym osiedlu w Niepołomicach.
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
662333498
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: