Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »działki » Na sprzedaż działka ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Na sprzedaż działka położona pod laskiem, okalana strumykiem.
Działka na terenie gminy Raciechowice, o powierzchni około hektara, prostokątna, z bardzo nieliczną zabudową jednorodzinną w wyjątkowo sielskiej okolicy. Brak planu zagospodarowania, warunki zabudowy umożliwiają postawienie domu.
Działka idealna dla wszystkich kochających kontakt z naturą (las; strumyk; własny, piękny ogród), szukających ciszy, spokoju i swojego miejsca na ziemi.
Prąd na działce, wodociąg znajduje się na sąsiednich działkach. Dojazd drogą asfaltową, gminną. Ostatni, niewielki odcinek - droga utwardzona.

Kupujący nie płaci prowizji!
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.
* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Na sprzedaż działka położona pod laskiem, okalana strumykiem. Na sprzedaż działka położona pod laskiem, okalana strumykiem. Na sprzedaż działka położona pod laskiem, okalana strumykiem. Na sprzedaż działka położona pod laskiem, okalana strumykiem. Na sprzedaż działka położona pod laskiem, okalana strumykiem.
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
505 861 875
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: