Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »działki » Na sprzedaż działka ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Na sprzedaż działka marzenie położona w gminie Raciechowice.
Piękna, prostokątna, duża - prawie 2-hektarowa działka, otoczona lasem i dwoma strumykami. W oddaleniu pojedyncze domy jednorodzinne. Dookoła przestrzeń, cisza i spokój. Idealne miejsce dla tych, którzy kochają przyrodę i chcą mieszkać z dala od ludzi.
Ze względu na dużą powierzchnię i wyjątkowo spokojną okolicę działka ta idealnie nadaje się na gospodarstwo agroturystyczne, dom spokojnej starości lub inną tego rodzaju inwestycję.
Powierzchnia działki: 1,96 ha
Media: prąd, wodociąg na sąsiednich działkach
Dojazd: Droga gminna asfaltowa, ostatni odcinek droga bita

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.

* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Na sprzedaż działka marzenie położona w gminie Raciechowice. Na sprzedaż działka marzenie położona w gminie Raciechowice. Na sprzedaż działka marzenie położona w gminie Raciechowice. Na sprzedaż działka marzenie położona w gminie Raciechowice. Na sprzedaż działka marzenie położona w gminie Raciechowice. Na sprzedaż działka marzenie położona w gminie Raciechowice.
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
505 861 875
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: