Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »dom, mieszkanie - sprzedam » Nieszkowice Małe – ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Wyjątkowa okazja karczma za 880 000 zł!

Nieszkowice Małe piękna, góralska chata z drewnianych bali, z ozdobnymi warkoczami wykonanymi ze słomy, przystosowana do prowadzenia karczmy, zajazdu, domu weselnego, restauracji!

Budynek o powierzchni całkowitej 338,61 m2 i użytkowej 276,10 m2.
Na parterze: sala dla gości (na 50 osób) o powierzchni prawie 119 m2, ze stylowym kominkiem obłożonym kamieniem, modrzewiowymi podłogami z desek i pięknymi drewnianymi oknami. Zaplecze składa się z dwóch spiżarni, myjki, kuchni właściwej, chłodni, toalety dla personelu. Toaleta dla gości (damska z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych i męska).
Na piętro prowadzą drewniane, ręcznie ciosane, ażurowe schody. Na górze druga, duża sala, z drewnianymi oknami dachowymi i wydzielonym niewielkim pomieszczeniem gospodarczym (regipsy, można łatwo zdemontować).
Dodatkowo od tyłu budynku znajduje się wejście do 50-metrowego, klimatycznego mieszkania składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i garderoby. Łazienka w pełni wyposażona: toaleta, umywalka, prysznic. Jasna kuchnia w zabudowie na wymiar z kuchenką gazową, piekarnikiem, mikrofalówką i dwukomorowym zlewem.
Na podłogach panele, w łazience i kuchni na podłogach terakota, a na ścianach flizy.
Ogrzewanie centralne, piecem gazowym dwufunkcyjnym oraz kominkiem. W domu jest instalacja przygotowana pod alarm i monitoring. Wykonano odgromienie.

Budynek kryty gontem, od poddasza ocieplony wełną mineralną. Obok znajduje się parking wyłożony kostką oraz duża działka (26 a.) pozwalająca na zagospodarowanie ogródka letniego (większa ilość stolików) i ewentualne powiększenie parkingu.
Działka w całości budowlana o powierzchni 26 a.

Wjazd z drogi powiatowej asfaltowej. Media: prąd, siła, gaz, woda, kanalizacja w zasięgu.

Kupujący nie płaci prowizji!

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.
* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Nieszkowice Małe – piękny dom dla dużej rodziny! Nieszkowice Małe – piękny dom dla dużej rodziny! Nieszkowice Małe – piękny dom dla dużej rodziny! Nieszkowice Małe – piękny dom dla dużej rodziny! Nieszkowice Małe – piękny dom dla dużej rodziny! Nieszkowice Małe – piękny dom dla dużej rodziny!
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
513 377 163
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: