Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »działki » Mników, działka po...
Treść ogłoszenia
Opis:

Na sprzedaż piękna, prostokątna, płaska działka położona w podkrakowskiej miejscowości Mników. Powierzchnia 24 a., cena 199 000 zł.
Wymiary działki: ok. 22m x 112m.
Działka rolna z warunkami zabudowy i wydanym pozwoleniem na budowę dwukondygnacyjnego , domu jednorodzinnego (parter i użytkowe poddasze). W cenie jest projekt domu zrealizowany na indywidualne zamówienie.
Pow. użytkowa domu wynosi 120m2. Wg projektu na parterze ma się znajdować salon, kuchnia, jadalnia, pokój, przedsionek, kotłownia, łazienka i schowek. Na piętrze 3 sypialnie oraz pralnia. Projekt domu znajduje się do wglądu u nas w biurze.
W studium działka ma przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe.
Dojazd drogą gminną, bitą.
Media: gaz i wodociąg w sąsiednich działkach, kanalizacja w drodze dojazdowej, prąd na działce (do podpięcia).
Dużo przestrzeni, dużo zieleni, piękne widoki na góry.
W pobliżu zalew w Kryspinowie. Do Krakowa zaledwie 20 km.
W Mnikowie szkoła, sklepy, kościół. W Morawicy (ok. 3 km od Mnikowa) ośrodek zdrowia.
Kupujący nie płaci prowizji!
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.
* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Mników,  działka położona 20 km od Krakowa! Mników,  działka położona 20 km od Krakowa! Mników,  działka położona 20 km od Krakowa! Mników,  działka położona 20 km od Krakowa! Mników,  działka położona 20 km od Krakowa! Mników,  działka położona 20 km od Krakowa!
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
606707135
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: