Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »działki » Niewielka działka bud...
Treść ogłoszenia
Opis:

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 arów położona zaledwie 8km od Wieliczki. Działka z bujnym starodrzewem i pięknym widokiem na pobliskie miejscowości. Działka o bardzo niewielkim nachyleniu z dojazdem drogą bitą (udział w 1/5).
Media w drodze: gaz, wodociąg. Prąd na sąsiedniej działce, kanalizacja w planach.
Mnóstwo zieleni, cisza, spokój, sielsko – bardzo blisko do Krakowa (19km).
Istnieje możliwość dokupienia jednej lub więcej działek. W sumie można kupić nieruchomość o powierzchni 87a. (w całości budowlane) – przy zakupie całej powierzchni droga przechodzi w pełni na własność nowego właściciela.

Kupujący nie płaci prowizji!
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.
* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Niewielka działka budowlana pod Wieliczką! Niewielka działka budowlana pod Wieliczką! Niewielka działka budowlana pod Wieliczką! Niewielka działka budowlana pod Wieliczką! Niewielka działka budowlana pod Wieliczką! Niewielka działka budowlana pod Wieliczką!
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
505861875
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: