Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »działki » Na sprzedaż 5 działe...
Treść ogłoszenia
Opis:

Działki o łącznej powierzchni 87a., w całości budowlane. Wjazd z drogi gminnej asfaltowej, dodatkowo do działek dojazd drogą prywatną – polną. Działka o lekkim nachyleniu, osłonięta od drogi i sąsiadów pięknymi, starymi drzewami. Z prawej strony działki otwarty teren, piękne widoki na pobliską panoramę, które nigdy nie zostaną zasłonięte, ponieważ na sąsiednich działkach przebiega gazolina uniemożliwiająca wykorzystanie tych terenów.
Media w drodze: gaz, wodociąg. Prąd na sąsiedniej działce, kanalizacja w planach.
Świetne miejsce zarówno na dom jednorodzinny z dużym ogrodem, jak i kameralne osiedle domków jednorodzinnych.
Nieruchomość składa się z:
- 3 działek o powierzchni 11 arów każda;
- działki o powierzchni 12,77 arów;
- działki o powierzchni około 40 arów.
Działki można kupić pojedynczo, wspólnie, oraz w dowolnej kombinacji.

Kupujący nie płaci prowizji!
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.
* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Na sprzedaż 5 działek budowlanych, okolice Wieliczki. Na sprzedaż 5 działek budowlanych, okolice Wieliczki. Na sprzedaż 5 działek budowlanych, okolice Wieliczki. Na sprzedaż 5 działek budowlanych, okolice Wieliczki. Na sprzedaż 5 działek budowlanych, okolice Wieliczki. Na sprzedaż 5 działek budowlanych, okolice Wieliczki.
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
505861875
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: