Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »działki » Około 40 arów budowl...
Treść ogłoszenia
Opis:

Na sprzedaż piękna, widokowa działka o powierzchni około 40 arów położona w wyjątkowo malowniczej okolicy, zaledwie 8km od Wieliczki, 19km od Krakowa. Działka w całości budowlana, płaska, o nieregularnym kształcie. Dojazd drogą prywatną bitą – udział w 1/5. Z działki rozpościera się piękny widok na pobliskie miejscowości. Na sąsiednich działkach piękne, olbrzymie drzewa.
Media w drodze: gaz, wodociąg. Prąd na sąsiedniej działce, kanalizacja w planach.
Istnieje możliwość dokupienia jednej lub więcej działek. W sumie można kupić nieruchomość o powierzchni 87a. (w całości budowlane) – przy zakupie całej powierzchni droga przechodzi w pełni na własność nowego właściciela.
Kupujący nie płaci prowizji!
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.
* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Około 40 arów budowlanych pod Wieliczką! Około 40 arów budowlanych pod Wieliczką! Około 40 arów budowlanych pod Wieliczką! Około 40 arów budowlanych pod Wieliczką! Około 40 arów budowlanych pod Wieliczką! Około 40 arów budowlanych pod Wieliczką!
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
505861875
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: