Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »działki » Na sprzedaż piękna d...
Treść ogłoszenia
Opis:

Widokowa, od północy przytulona do pięknego lasu. Spokój, cisza, dookoła łąki i drzewa.

Działka budowlana o powierzchni 10,35 a. Prostokątna z dojazdem z drogi prywatnej bitej (wraz z działką w cenie jest współudział w 1/5 drogi).

2 a działki położone są na terenie osuwiskowym, ale właściciel posiada aktualne badania geologiczne, które udostępni nowym właścicielom działki.

Media: prąd, wodociąg, gaz w drodze.

Do Wieliczki ok. 7 km, do Krakowa ok. 25 km.

Kupujący nie płaci prowizji!
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.
* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w okolicy Wieliczki! Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w okolicy Wieliczki! Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w okolicy Wieliczki! Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w okolicy Wieliczki! Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w okolicy Wieliczki! Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w okolicy Wieliczki!
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
606707135
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: