Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »przeprowadzki, transport » Bus do Niemiec z Wieli...
Treść ogłoszenia
Opis:

EuroBus to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma transportowa, oferująca międzynarodowy przewóz osób i paczek. Obecnie kursujemy na linii Polska-Niemcy.

Co nas odróżnia od innych przewoźników to fakt, że specjalizujemy się w przewozach pod wskazany adres. Jesteśmy punktualni oraz rzetelni. Zadowolenie klienta stawiamy nade wszystko.

A gdyby tego było mało, to oferujemy bardzo niskie ceny!

Posiadamy pojazd spełniający wszelkie standardy w naszej branży. Kierowcy cechują się doświadczeniem, profesjonalizmem przez co gwarantujemy komfortowy i bezpieczny transport z Polski do Niemiec.

Zadzwoń: (+48) 510 209 754

----------------------------

Nasza trasa przejazdu: Nowy Sącz – Limanowa – Mszana Dolna – Rabka Zdrój – Myślenice – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec – Dresden – Chemnitz - Erfurt - Hanau - Frankfurt - Wiesbaden i cała okolica

Do zobaczenia!

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Bus do Niemiec z Wieliczki - Przewóz osób i paczek Polska Niemcy Bus do Niemiec z Wieliczki - Przewóz osób i paczek Polska Niemcy Bus do Niemiec z Wieliczki - Przewóz osób i paczek Polska Niemcy Bus do Niemiec z Wieliczki - Przewóz osób i paczek Polska Niemcy
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
510209754
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: