Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »działki » Na sprzedaż piękna, ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Na sprzedaż piękna, widokowa, działka budowlana w Nieszkowicach Małych!
Położona bardzo blisko centrum miejscowości (szkoła, sklep, straż pożarna), z dojazdem drogą asfaltową gminną, tylko końcowy odcinek drogą gminną bitą.
Wokół mnóstwo zieleni: łąki, pola i drzewa, pojedyncze domy jednorodzinne. Z działki rozpościera się piękny widok, przy ładnej pogodzie widać góry.
Powierzchnia działki 21, 07 a., wymiary ok. 40m x 50 m
Działka o podwyższonym standardzie. Oznacza to, że nie obowiązują jej standardowe wytyczne obowiązujące w planie zagospodarowania przestrzennego. Wyznacza się dla niej indywidualne wytyczne.
Media: na działce prąd i kanalizacja, w pobliżu wodociąg i gaz.
Świetne miejsce na dom.
Bardzo dobry dojazd do Krakowa, Niepołomic, Bochni.
Kupujący nie płaci prowizji!

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.

* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Na sprzedaż piękna, widokowa, działka budowlana w Nieszkowicach Małych! Na sprzedaż piękna, widokowa, działka budowlana w Nieszkowicach Małych! Na sprzedaż piękna, widokowa, działka budowlana w Nieszkowicach Małych! Na sprzedaż piękna, widokowa, działka budowlana w Nieszkowicach Małych! Na sprzedaż piękna, widokowa, działka budowlana w Nieszkowicach Małych! Na sprzedaż piękna, widokowa, działka budowlana w Nieszkowicach Małych!
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
662333498
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: