Znajdujesz się na: Strona główna »Nauka, Kursy »języki obce » ANGIELSKI mówienie ba...
Treść ogłoszenia
Opis:

Jestem absolwentem Wydziału Lingwistyki na uniwersytecie New York City oraz UW i od 6 lat udzielam skutecznych i motywujących zajęć konwersacyjnych z angielskiego.

Na zajęciach nie tylko przełamiesz barierę w mówieniu,ale również zaczniesz używać żywego, autentycznego języka, jakim posługują się Amerykanie czy Brytyjczycy.

Poprawisz swoją wymowę, co sprawi że o wiele bardziej będziesz zadowolony(a) ze swojego angielskiego oraz będziesz brzmiał(a) bardziej profesjonalnie i wiarygodnie.

Każde zajęcia są sumiennie przeze mnie przygotowane i od samego początku wiesz czego się nauczysz,a z lekcji na lekcję będziesz czuł(a)postępy.
Korzystam z atrakcyjnych materiałów zawierających dużo inspirujących materiałów wideo, gwarantuję porządek, systematyczne sprawdzanie wiedzy oraz jasne, konkretne i mierzalne w czasie cele.

Aktualnie przebywam w Barcelonie, zatem zajęcia odbywają się poprzez wideokonferencję z kamerką. Pozwala to na większy trening rozumienia ze słuchu (tak jak rozmowa przez telefon), ale przede wszystkim umożliwia naukę z każdego miejsca w dogodnym czasie wybranym przez Ciebie.
Wszystkie materiały masz zgromadzone w jednym miejscu na dysku, dostajesz raport po każdych zajęciach (podsumowujący moje sugestie jak udoskonalić swój angielski, więc uczysz się na swoich błędach:)

Zapraszam na pierwsze bezpłatne konsultacje wideo, abyśmy mogli się poznać i zobaczyć czy wyobrażasz sobie wspólną naukę.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
ANGIELSKI mówienie bariera wymowa akcent absolwent uniw. New York
Kontakt
E-mail:
Telefon:
602154243
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: