Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »praca za granicą » Seniorka z okolic Wre...
Treść ogłoszenia
Opis:

Seniorka z okolic Wrexham/Anglia


Kontrakt dla opiekunki znającej angielski komunikatywnie, mile widziane doświadczeniem w opiece nad osobą chorą na Alzheimera. Wyjazd na kontrakt w połowie maja, po długim weekendzie.

Pracując z Promedica24 nie ponosisz kosztów podróży, pobytu oraz wyżywienia w Anglii. Wynagrodzenie za miesiąc pobytu na tym kontrakcie to 1200 Funtów netto oraz w trakcie dalszej współpracy bonusy wakacyjne i świąteczne.

Podopieczna porusza się głównie bez pomocy, ale zwłaszcza rano i wieczorami potrzebuje wsparcia. Jej pokój znajduje się na piętrze domu, więc korzysta z windy przy schodach, by spędzić dzień na parterze, ale nigdy nie wychodzi z domu. Ma problemy ze wzrokiem, więc raczej nie ogląda telewizji, za to lubi słuchać radia i porozmawiać.
Starsza Pani spędza dzień zgodnie z pewną rutyną i bardzo nie lubi gdy to się zmienia.
Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym, dzięki czemu można spokojnie udać się na obowiązkową przerwę, która zazwyczaj ma miejsce po lunchu. Zakupy robi mąż lub jedna z córek.

Do zadań opiekunki należy pełne wsparcie podopiecznej:
• Asysta podczas wszelkich dziennych czynności- mycie, ubieranie, odprowadzenie do toalety.
• Administrowanie lekami
• Pranie i prasowanie
• Utrzymanie domu w czystości
• Przygotowywanie posiłków- lunch przygotowuje mąż

Przed wyjazdem organizowane jest tygodniowe szkolenie z zakresu opieki nad seniorem w Wielkiej Brytanii- szkolenie jest bezpłatne i w pełni zorganizowane przez Promedica24.
Wymagania:
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• gotowość do wyjazdu za granicę;
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 517 197 634
Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Krakowie
Ul. Basztowa 3
Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Seniorka z okolic Wrexham/Anglia poszukuje Opiekunki!
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
517197634
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: