Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »praca za granicą » Promedica24 szuka opie...
Treść ogłoszenia
Opis:

Seniorka 85 l. z okolic Bostonu/Anglia- 2 opiekunki


Kontrakt dla opiekunki znającej angielski komunikatywnie.

UWAGA- na tym kontrakcie pracują dwie opiekunki- zamiennie jedna pracuje w ciągu dnia, druga w nocy, ponieważ podopieczna potrzebuje 3 do 5 razy skorzystać z toalety.
Praca na podwójnym kontrakcie to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób z mniejszym doświadczeniem, które dopiero wdrażają się w zadania opiekunki.

Wyjazd na kontrakt w ostatnim tygodni kwietnia.

Pracując z Promedica24 nie ponosisz kosztów podróży, pobytu oraz wyżywienia w Anglii. Wynagrodzenie za miesiąc pobytu na tym kontrakcie to 1200 Funtów netto oraz w trakcie dalszej współpracy bonusy wakacyjne i świąteczne.
Podopieczna jest chora na Parkinsona stąd ryzyko upadków podczas poruszania się i konieczności wsparcia starszej Pani w takich sytuacjach –np. podczas spacerów. Na zakupach podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim.

Do zadań opiekunek należy pełne wsparcie podopiecznej:
• Asysta podczas wszelkich dziennych czynności- mycie, kąpiel, ubieranie i rozbieranie, odprowadzenie do toalety.
• Zmiana wkładek
• Pranie i prasowanie
• Utrzymanie domu w czystości
• Przygotowywanie posiłków

Przed wyjazdem organizowane jest tygodniowe szkolenie z zakresu opieki nad seniorem w Wielkiej Brytanii- szkolenie jest bezpłatne i w pełni zorganizowane przez Promedica24.

Wymagania:
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• gotowość do wyjazdu za granicę;
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 517 197 634
Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Krakowie
Ul. Basztowa 3
Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Promedica24 szuka opiekunki dla Seniorki z okolic Bostonu/Anglia
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
517197634
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: