Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »praca za granicą » Malarz - Austria
Treść ogłoszenia
Opis:

Austriacka firma Malermeister Gasteiner poszukuje profesjonalnych pracowników na stanowisko Malarz

Prosimy o podanie nazwy stanowiska oraz nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Nr referencyjny: 0195

Miejsce pracy: Friedrich-von-Walchen-Strasse 6, 5020 Salzburg
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Zadania: prace malarskie (na terenie Salzburga), przygotowywanie podłoża pod malowanie

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w pracach wykończeniowych
- dobra organizacja pracy, dokładność
- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
- umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach
- WYNAGRODZENIE od 2000 euro brutto
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Kontakt
Telefon:
+48 14 635 15 20
Nr gadu-gadu:
0