Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Technik Utrzymania Ruc...
Treść ogłoszenia
Opis:

A-TEAM Recruitment to marka należąca do grupy HRBC. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla w Polsce i zagranicą.

Aktualnie dla naszego Klienta, nowoczesnej, firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu/Operator Maszyn

Miejsce pracy:
Węgrzce Wielkie
(okolice Krakowa)

Głównym celem osoby której szukamy, będzie naprawa, konserwacja, utrzymanie oraz bieżąca obsługa maszyn do personalizacji kart i dokumentów typu „Datacard”.

Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn insertujących i pakujących,
• Przygotowywanie raportów z wykonanych zadań
• Przygotowywanie ustawień maszyn
• Odpowiedzialność za zakup części zamiennych do maszyn
• Odpowiedzialność za prowadzenie rejestru modyfikacji technicznych/dokumentacji technicznej prowadzonych na maszynach
• Współpraca z firmami serwisowymi
• Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi i eksploatacji maszyn dla innych pracowników firmy

Oczekujemy:
• Udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w firmach przemysłu lekkiego
• Doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych z koniecznością przeprowadzania małych napraw
• Wykształcenia średniego lub zawodowego technicznego
• Znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym
• Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
• Umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów technicznych
• Wysokiej kultury pracy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość nabycia cennego doświadczenia w firmie personalizującej karty oraz dokumenty

CV proszę przesłać na adres: martyna.kubrak@ateam.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać Technik Utrzymania Ruchu.

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Kontakt
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0